Sakarya’nın en prestijli Wellness Merkezi ‘’ DREAMSPA & FITNESS’’

21 Aralık 2017 Perşembe, 09:30
Türkiye’nin en seçkin Wellness markalarından biri olan DREAMSPA & FITNESS  Sakarya’nın en prestijli otellerinden BEST WESTERN PREMIER SAKARYA’ da hizmet vermeye başlamasının üzerinden çok kısa bir zaman geçmesine rağmen dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Sakarya BEST WESTERN PREMIER dışında RAMADA, RADISSON BLU, FOUR POINTS BY SHERATON gibi dünyaca ünlü birçok otel zincirinde de şubesi bulunan DREAMSPA & FITNESS, üyelerine bu şubelerin her birini ücretsiz olarak kullanabilme imkanı da sunmakta.

MARKANIN SAHİBİ SAKARYALI

Kısa zamanda büyük başarı yakalamış olan bu markanın ardında Sakarya da doğmuş ve Sakarya’nın yetiştirmiş olduğu Türkiye’nin en önemli sporculardan biri olan Çağlar Kahramanoğlu var. 110 metre engelli de Türkiye şampiyonu ve halen rekortmeni olan ve 36 kez bu gururu Sakarya’mıza yaşatan Çağlar Kahramanoğlu, profesyonel spor hayatını tamamladıktan sonra, bu başarısına akademik eğitim ile devam etti. İlk olarak Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunda üniversite eğitimini tamamlayan Kahramanoğlu, yine aynı üniversitede Spor-Sağlık Bilimleri Anabilim dalında yüksek lisans eğitimini aldı. Daha sonra Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Anabilim dalında doktora eğitimi tamamladıktan sonra bilgi ve tecrübelerini iş hayatına dökmek için  DREAMSPA & FITNESS markasını oluşturdu.

BAŞARININ İKİ SIRRI

İş hayatındaki başarısını son derece profesyonel ve üst düzey bir disiplin içeren spor geçmişine ve doktora eğitimine kadar yapmış olduğu akademik eğitimle taçlandırmasına  bağlayan genç işadamı, ‘’ Teori ile uygulamanın birleştiği noktada  DREAMSPA & FITNESS  markası doğdu ve verdiği hizmet kalitesi ile çok kısa zamanda dikkatleri üzerine çekti ’’ dedi.

HEDEF DÜNYA MARKASI

Markanın kısa sürede dikkatleri üzerine çektiğini söyleyen Kahramanoğlu, “Hem dünyaca ünlü markadan işletme teklifleri gelmeye başladı, hem de yabancı menşeili firmalardan ortaklık teklifleri. Yoğun olarak almış olduğumuz bu teklifler neticesinde DSF GROUP olarak Dubai menşeili bir marka olan KING STYLE PROPERTIES firmasıyla TAŞTEKNİK adında ortak bir firma kurmaya karar verdik ve bu kararın devamında şube sayımızı artırmaya başladık.  Bu firma ile misyon olarak DREAMSPA & FITNESS markasını geliştirme, şube sayısını artırma ve hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmayı hedefledik. Ve bu kararlar üzerine şuan markanın dördüncü şubesi olan DREAMSPA & FITNESS RADISSON BLU PERA’ da yeni bir şube daha açtık. Gelecek yıl içinde yeni şubelerimizle Patenti DSF GROUP’ a ait olan DREAMSPA & FITNESS markasını Türkiye’nin her şehrine taşıyarak, SPA & FITNESS alanında Türkiye’nin en büyük markası olmayı hedefliyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz