Türkiye’nin ilk ve tek online eğitim start-up projesi ‘ünlülerdeneğitim.com’

07 Ocak 2018 Pazar, 01:53
Yüzde 100 yerli sermayeyle iki genç girişimci tarafından uzun süren Ar-Ge çalışmasından sonra tasarlanan Ünlülerden Eğitim.com,  online platforma Türkiye’nin ilk ve tekeğitim start-up projesi olarak karşımıza çıkıyor. Yaklaşık 2 milyon TL’lik bir yatırım bütçesiyle hayat bulan proje, kişisel gelişim sektörüne getirdiği yeniliklerle ve konunun uzmanı 33 ünlü tarafından hazırlanmış eğitim videolarıyla son dönemde adında sıkça söz ettiriyor.

2000’li yıllarda yaygınlaşmaya başlayan start-up’lar, günümüzde birçok ülkede iş hayatının önemli bir parçası haline gelmiş durumda. İyi bir fikrin rasyonel boyuta dökülmesi olarak tanımlan start-up’lar için konusunda çok özel bir fikrin ortaya konulması ve şirketin altyapısının büyümeye yatkın bir biçimde oluşturulması önemli bir kriter.

Türkiye’de start-up kültürü inovasyonla gelişiyor
Türkiye’nin ünlü simalarını da kapsayan ilk ve tek online eğitim start-up projesi olan ÜnlülerdenEğitim.com,  2 genç girişimcinin eğitime olan bakış açının dijital yansıması olarak karşımıza çıkıyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de eğitime verilen önemin dışa vurumu olan ÜnlülerdenEğitim.com, farklı sektörlerde hayatımıza dokunan 33 ünlü simayı kişisel gelişime önem verenlerle buluşturuyor. Birçok ünlü ismin deneyimlerini zaman ve mekan kavramı dışında eğitim tutkunlarıyla buluşturan portal, kişisel gelişimden ziyade toplumsal gelişiminde oluşmasında önemli bir görev üstleniyor. ‘Başarı İçin Kariyer Yönetimi’nden ‘Güzel Konuşmanın Şifresi’ne, ‘Etkili İletişim Teknikleri’nden ‘Performans Yönetimi’ne kadar birçok konuyu kişisel eğitimine önem verenlerin bir tık uzağına taşıyan portal, aynı zamanda Türkiye’nin ‘En Ünlü’ eğitim platformu sloganıyla ‘Eğitim’ tutkunlarını bekliyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz